Ozonoterapija

Odos jauninimas taikant ozoną

Ozonas turi daug žmogui naudingų savybių, tarp jų ir savybę jauninti. Tai unikalus, nemedikamentinis, saugus ir veiksmingas gydymo metodas: Po oda įleidžiama ozono ir deguonies mišinio. Ozonas aktyvina apykaitos procesus jungiamojo audinio ląstelėse, skatina nuosavo kolageno ir elastano gamybą, o šie jaunina odą.
Be amžiaus ribojimų.

1 procedūra 2 kartus per savaitę. Kursą sudaro 10 – 20 procedūrų. Rekomenduojama atlikti 1 – 2 kursus per metus.

Jei taikomos tinkamos dozės, paprastai ozono terapija nesukelia jokių komplikacijų. Ozono procedūrų neleidžiama atlikti esant hemofilijai, vidiniam kraujavimui, ūmiam miokardo infarktui, insultui, skydliaukės hiperfunkcijai.
Psichikos ligos (epilepsija). Labai retai pasitaiko alergija ozonui.

Strijų apibadymas ozonu

Strijos – tai epidermio defektas, pakeistas jungiamuoju audiniu. Paprastai strijos atsiranda dėl per didelio odos įtempimo ir gormonų funkcijų sutrikimo lytinio brendimo metu. Dažniausiai strijas turi moterys, nors kartais jos pasitaiko ir pas vyrus, kurie paprastai yra nutukę, turi endokrininio disbalanso ar net patologijos simptomų. Šis kosmetinis defektas būna įvairiose vietose, bet dažniausiai: ant pilvo, šlaunų, sėdmenų, krūtų. Šiose srityje strijos būna išsibarsčiusios ir neretai dengia didelį odos paviršių. Neretai oda atrodo nelygi, pigmentacija įvairaus intensyvumo, o įdegimas dažnai komplikuoja šią problemą.

Čia ta pati ozonoterapijos taktika, kokia buvo gydant celiulitą – būtina gerinti po oda esančių riebalų audinį. Atkurdamas mikrocirkuliaciją, stimuliuodamas oksidavimo procesus, gerindamas energijos tiekimą į ląsteles, kitaip tariant, „atgaivindamas“ jas, ozonas procesą`, kurio metu strijos iš dalies nyksta ar visiškai dingsta.

Pilvo srities celiulito gydymas

Celiulitas yra opi moterų problema. Tai patologinė riebalų ląstelių būsena, sąlygojama specifine moterų poodinės riebalų ląstelienos sandara. Liga atsiranda dėl genetinių, šeimyninių, nacionalinių ypatumų, lytinio subrendimo, nėštumo, gimdymo, hormoninių sutrikimų, kontraceptinių preparatų vartojimo, amžiaus, gyvensenos ir t.t. Celiulitu serga iki 80% moterų. Dažniausiai celiulitas pažeidžia šlaunis ir sėdmenis, rečiau nugarą ir rankas.

Moters organizmas turi specifinę sandarą. Riebalų audiniai kaupiasi liemens, sėdmenų ir pilvo srityse. Riebalų audiniai kinta dėl ginekologinių problemų, hormonų funkcijų sutrikimų (kiaušidžių disfunkcija), skydliaukės, kasos ir kitų vidinės sekrecijos liaukų disbalanso. Sutrinka mikrocirkuliacija, atsiranda patinimų, po oda esanti riebalų ląstelienoje kaupiasi skystis – formuojasi celiulito mikromazgeliai, kurias matome odos paviršiuje ir galime apčiuopti. Riebalų ląstelės degeneruoja, grupuojasi ir jungiamajame audinyje sudaro standžius konglomeratus (makromazgelius), kurie blokuoja kraujo apytaką ir limfos nutekėjimą, vyksta riebalų ląstelių kalcinacija. Pradinėse celiulito stadijose susiformuoja kosmetinis defektas, rūpi oda, vadinama „apelsinų oda“, progresuojant jis virsta „vynuogių kekėmis“.

 

Ozono terapija plačiai naudojama atliekant celiulito profilaktiką ir jį gydant. Racionaliausia pradėti gydyti celiulitą ankstesnėse stadijose, kai jis yra grynai estetinė problema. Šiuo atveju ozonas gali būti naudojamas kaip monoterapija ir pakanka tik kelis kartus suleisti ozoną po oda, kad būtų pasiektas geras kosmetinis efektas.
Naudojant ozoną, susikaupusių riebalų greitai mažėja, riebalų audinys tampa standesnis ir kompaktiškesnis. Mes pasiekiame puikių rezultatų formuodami kūno kontūrus (neoperacinis figūros modeliavimas, nechirurginė lipoksacija): pagurklio korekcija, odos patempimas ir veido kontūro, krūtų, šlaunių, sėdmenų formos formavimas. Ozonas greitai pašalina susikaupusius riebalus iš pilvo, ypač iš jo apačios, kurią sunku koreguoti tradicinėmis korekcijos formomis ir kuti praktiškai nekinta dietoterapijos metu ar liesėjant. Ir visa tai, teisingai vykdant gydymą, vyksta be chemijos, be medikamentų, beveik be kontraindikacijų ir be pašalinių efektų.

 

Ozono terapija skiriasi nuo kitų lipolizės rūšių (mechaninės, elektrinės, ultragarsinės, cheminės) tuo, kad ozonolipolizė ar ozonolizė (riebalų audinių skaidymas ozonu) lokaliai ir kartu sistemiškai detoksikuoja, didina riebalų evakuaciją ir utilizaciją. Pradedami stimuliuoti ląstelėse vykstantys procesai, didėja deguonies transporto funksija ir, atitinkamai, organizmo oksidavimo potencialas. Parenteraliai suleistas ozonas ne tik aktyvuoja lipidų apykaitą, bet ir paleidžia natūralų nuosavų energijos atsargų, t.y. susikaupusių riebalų, perdirbimo mechanizmą. Kartu su tuo, kad nyksta celiulitas ir liesėjama, atsikuria raumenų tonusas, stiprėja ir tonizuojasi visi paveikti audiniai. Oda neglęžta, kaip tai vyksta liesėjant paprastu būdu ar gydant celiulitą kitais metodais, atvirkščiai, gerėja jos struktūra, didėja elastingumas, turgoras ir išorė.

Atliekamos poodinės ozono mišinio injekcijos į pilvo sritį. Procedūra neskausminga.

Procedūros trukmė 60 min.

Efektyviausias rezultatas pasiekiamas po 10-12 procedūrų. Pirmosios 6-8 procedūros atliekamos 3 kartus per savaitę, kitos 4-8 – po 2 procedūros per savaitę, o likusios 4 procedūros – 1 procedūra kas 2 savaites. Pasiektas rezultatas išlieka 4-6 mėn. Norint, kad pasiektas rezultatas išliktų, praėjus 2-3 mėnesiams po pilno kurso reikia kartą per mėnesį atlikti po vieną palaikančią procedūrą.

Reikalinga gydytojo-ozonoterapeuto pirminė konsultacija prieš pradedant gydymą.

Veido mezoterapija su ozono – deguonies mišiniu padės Jums atrodyti jauniau

Odos problemos ir raukšlės gydomos leidžiant deguonies ir ozono mišinį po oda bei darant kaukes su ozonuotu alyvuogių aliejumi. Ozonuotas aliejus valo, drėkina, apsaugo, švelnina odą. Ozonas gerai susidoroja su raukšlėmis. Didindamos kraujo apytaką ir gerindamos ląstelių apykaitą, gydomosios dujos atnaujina poodžio ląstelieną, o senas ląsteles ardo. Gerėjant maitinimui ne tik raukšlės susilygina, bet ir gerėja veido forma bei spalva, taip pat galima išspręsti pagurklio ir zuikio lūpos problemą.

Atliekamos poodinės ozono mišinio injekcijos į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės (aplink akis, lūpas) ar suglebusi oda. Procedūra neskausminga.

Trukmė 60 min.

Raukšlės būna dinaminės ir statinės. Dinaminės atsiranda susitraukiant mimikos raukšlėms ir ne visada būna senėjimo požymis. Jas dažnai turi jauni žmonės, ir jos prastai leidžiasi koreguojamos. Statinės raukšlės yra odos senėjimo požymis.

Oda sensta dėl daugelio veiksnių. Vidiniai faktoriai – paveldimumas, stresai, imuninės ir hormonų sistemos sutrikimai. Išoriniai faktoriai – ultravioletinis spinduliavimas, nepalanki ekologija, alergija, mechaniniai pažeidimai, rūkymas, neracionali mityba ir gyvensena. Yra daugybė raukšlių lyginimo būdų ir metodikų.

Ozono terapija yra vienas efektyviausių raukšlių gydymo metodų. Jos metu atliekamas augaliniu aliejumi patepto kūno masažas, į problemines odos sritis taikomos aplikacijos, į odą suleidžiamas mažos koncentracijos deguonies ir ozono mišinys, kuris labai efektyviai stimuliuoja augantį epidermio sluoksnį ir kolageninių pluoštų gamybą. Ne tik susilygina raukšlės, bet ir gerėja veido spalva ir kontūrai, taip pat galima išspręsti pagurklio problemą, svyrančių nosies ir lūpų klosčių, taip pat gali būti taikomos ne tik norint atjauninti veido odą, bet ir kaip papildomas tam tikrų odos problemų, pvz,  jaunatvinių spuogų (acne), šalinimo metodas.

Žinoma, būtina turėti omenyje, kad efektas neatsiranda po 2-3 procedūrų, reikia viso kurso, kuriame gali būti 7-15 procedūrų su pertraukomis ir priedais. Antras kursas atliekamas praėjus 6-8 mėnesiams. Kartu galima masažuoti veidą, taikyti aparatinę kosmetologiją ir įvairius veido priežiūros metodus.